Znajdę lub zaprojektuję Twój wymarzony dywan. Zobacz co mogę Ci zaproponować.

Rozmawiam, pytam, inspiruję. Doradzam wzory, kolory, kształty i rozmiar. Pomagam podjąć trudne wnętrzarskie decyzje. Twój nowy dywan może postawić przysłowiową kropkę nad i w Twoim wnętrzu, uważaj, może być też początkiem kolejnych zmian. 


Z pasji do dobrego wzornictwa zrodziła się we mnie idea stworzenia wyselekcjonowanej oferty dywanów zarówno gotowych, jak i tkanych na zamówienie, według indywidualnych projektów. Mam dostęp do produktów wielu dywanowych marek i producentów. Spośród nich mogę zaproponować Ci ten, który w naturalny sposób wyrazi Twoją indywidualność. Niejednokrotnie daję możliwość wybrania wzorów znanych i cenionych na świecie projektantów. W bezpośrednim kontakcie, który cenię sobie najbardziej, doradzę Ci, który z nich może stać się perełką w Twoim wnętrzu. 


Dywan na zamówienie. Zbliżenie
dywan ZBLIŻENIE.

Daj się ponieść wyobraźni i zaprojektuj swój własny dywan lub pozwól zrobić to mnie.

Tkanie metodą hand-tuftingu to nieskończone możliwości realizacji nawet najbardziej wyszukanych pomysłów. Mamy pełną dowolność przy wyborze kształtu, koloru, rozmiaru i wysokości cięcia runa. Służę wsparciem i doświadczeniem na każdym etapie projektowania. Twój dywan zostanie potem wytkany ręcznie, z najlepszych gatunków owczej wełny, tencelu, wiskozy, czy jedwabiu. Tym zajmą się wyspecjalizowane, doświadczone firmy, które zawsze z pełnym zaangażowaniem pracują nad wysoką jakością efektu końcowego. Twój dywan może być wykonany w kilku technologiach, jedna z nich na pewno spełni Twoje oczekiwania. Prześlij mi swoją inspirację – zapytaj o możliwość wykonania Twojego wymarzonego dywanu. 


dywan na wymiar
dywan ZBLIŻENIE.

Dla architektów

Jeśli jesteś architektem, możesz oddać w moje ręce część swojej pracy, z przyjemnością pomogę w doborze dywanów do wnętrza, które właśnie projektujesz i zrealizuję najbardziej wymagające dywanowe projekty. Prześlij mi projekt, wizualizację lub po prostu do mnie zadzwoń lub napisz. W przypadku, kiedy obsługujesz duże inwestycje, typu np. hotel, na podstawie plików dwg czy moodboardów, mogę zaproponować wzornicze rozwiązania.


Sama również projektuję dywanowe wzory. Mając bowiem do dyspozycji tak ogromne możliwości, nie mogłam oprzeć się pokusie, by nie puścić wodzy fantazji i zacząć po prostu tworzyć. Więc jeśli nie spodoba Ci się żadna z moich propozycji spośród dywanów gotowych, zaprojektuję i zrealizuję dywan tylko dla Ciebie i tylko wg Twoich wskazówek (pod warunkiem, że też będę miała coś do powiedzenia). Inspiracja jest absolutnie wszędzie, zapewniam, a przychodzi najczęściej w niespodziewanym miejscu i momencie.

dywan z napisem - lubię leżeć