Zwroty

Jeśli chcesz zwrócić produkt, możesz to zrobić, na podstawie prawa odstąpienia od umowy, w przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Niestety to prawo nie będzie Ci przysługiwało, jeśli zamówisz produkt personalizowany lub wg własnej specyfikacji. 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prześlij oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres: magda@dywanowy.com

Zwrot płatności nastąpi do 14 dni od dnia odstąpienie od umowy. Możemy jednak wstrzymać się z płatnością do czasu, aż nam odeślesz produkt lub produkty z zamówienia, od którego odstępujesz. 

Zwrot płatności nastąpi taką samą metodą, jaką została dokonana płatność. Jeśli ma się to odbyć inną metodą, daj nam znać.

Reklamacje

Reklamacji możesz dokonać w przeciągu 2 lat od wydania produktu.
Niezwłocznie po wykryciu wady produktu.

Procedura reklamacyjna:
1. Proszę zrobić zdjęcia produktu (w szczególności wady) i wraz z opisem z formularza reklamacyjnego przesłać na adres: magda@dywanowy.com
2. Podejmiemy decyzję o zasadności reklamacji lub jej bezzasadności w terminie nie przekraczającym 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia;
3. W przypadku uznania reklamacji wadliwy produkt należy dostarczyć na koszt Sprzedawcy, w sposób wskazany w informacji mailowej dotyczącej reklamacji na adres:

Magdalena Komorowska
ul. Brzegowa 3A
30-235 Kraków

4. Sprzedawca na swój koszt wyśle Klientowi naprawiony produkt, nowy egzemplarz lub zwróci pieniądze – w zależności od życzenia Klienta – niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 30 dni od otrzymania wadliwego produktu.