Dywanowy.com powstał z pasji i miłości do wyjątkowego wzornictwa

Mam na imię Magda i dekoruję wnętrza dywanami.

Dywan ZBLIŻENIE.

Całe życie towarzyszy mi pasja, jaką są wnętrza. Już jako mała dziewczynka potrafiłam rozrysować na kartce plan swojego pokoju, w odpowiedniej skali (serio!). Niestety nikt tych talentów nie dostrzegł, więc jako dorosła wzięłam sprawy w swoje ręce. Dorastałam we wnętrzu mieszkania, które z sercem urządzała moja mama, ciepłe jesienne barwy i miękkie tekstury. Choć pewnie trochę była to wypadkowa, tego o czym marzyła i tego co na tamten czas było dostępne. Dziś kreowanie wnętrz jest łatwiejsze dzięki dużej dostępności dóbr wszelakich, a dla mnie jest czystą tęsknotą za ciepłem, zaopiekowanym dzieckiem i wielkim, włochatym, mięsistym dywanem pośrodku dużego pokoju, który zbliża ludzi.

Jestem absolutną pasjonatką dobrego designu, głównie dywanowego. Śledzę trendy i z dziką rozkoszą uczestniczę w większości wnętrzarskich wydarzeń. Wierzę, że warto otaczać się dobrze zaprojektowanym wzornictwem. Piękno wpływa na nasze samopoczucie. A dbanie o nasze wnętrza, to dbanie o siebie.

Prywatnie jestem (nie?)poprawną optymistką i kreatorką życiowej przestrzeni osobistej. Ale głównie mamą dwóch najwspanialszych dzieci świata  – nastoletnich Marysi i Misi.

Inspirację, zarówno życiową jak i zawodową, znajduję wszędzie: w ludziach, we wnętrzach, modzie, na spacerze, na wakacjach czy w ulubionej kawiarni. Kocham kontakt z ludźmi. Wiem, że czasem jedno słowo może zmienić czyjeś nastawienie, więc uważnie staram się słuchać i rozważnie mówić. Z pełną stanowczością twierdzę, że w dzieciach jest największy twórczy potencjał, więc prócz aktywnej ich obserwacji, konsekwentnie pielęgnuję w sobie wewnętrzne dziecko. Chciałabym by moja oferta była oczywistym wyborem tych, którzy się z nią zetkną i wierzę, że moja codzienna praca pozwala to realizować. Oraz!….. ja naprawdę LUBIĘ LEŻEĆ.