Dywanowy.com powstał z pasji i miłości do wyjątkowego wzornictwa

Mam na imię Magda i dekoruję wnętrza dywanami.


Zdobyłam wykształcenie na kierunku Zarządzanie i Marketing, ale to były czasy, kiedy Internet raczkował a social mediów jeszcze nie było, więc z tej wiedzy niewiele udaje się skorzystać 😉 Na szczęście całe życie towarzyszy mi pasja, jaką są wnętrza, a tutaj pole do popisu jest zawsze. Jestem więc absolutną pasjonatką dobrego designu, głównie dywanowego. Śledzę trendy i z dziką rozkoszą uczestniczę w większości wnętrzarskich wydarzeń.

Prywatnie jestem (nie?)poprawną optymistką i kreatorką życiowej przestrzeni osobistej. Ale głównie mamą dwóch najwspanialszych dzieci świata  – nastoletnich Marysi i Misi.

Inspirację, zarówno życiową jak i zawodową, znajduję wszędzie: w ludziach, we wnętrzach, modzie, na spacerze, na wakacjach czy w ulubionej kawiarni. Kocham kontakt z ludźmi. Wiem, że czasem jedno słowo może zmienić czyjeś nastawienie, więc uważnie staram się słuchać i rozważnie mówić. Z pełną stanowczością twierdzę, że w dzieciach jest największy twórczy potencjał, więc prócz aktywnej ich obserwacji, konsekwentnie pielęgnuję w sobie wewnętrzne dziecko 😉 Chciałabym by moja oferta była oczywistym wyborem tych, którzy się z nią zetkną i wierzę, że moja codzienna praca pozwala to realizować. Oraz!….. ja naprawdę LUBIĘ LEŻEĆ. ;)