Znajdę Twój wymarzony dywan. Zobacz co oferuję.

Rozmawiam, pytam, inspiruję. Doradzam wzory, kolory, rozmiar. Twój nowy dywan może postawić przysłowiową kropkę nad i w Twoim wnętrzu, uważaj, może być też początkiem kolejnych zmian 😉. Współpracuję także z architektami zarówno przy wnętrzach prywatnych jak i użyteczności publicznej. 


Z pasji do dobrego wzornictwa zrodziła się we mnie idea stworzenia wyselekcjonowanej oferty dywanów zarówno gotowych, jak i tkanych na zamówienie, według indywidualnych projektów. Współpracuję z polskimi oraz europejskimi dywanowymi markami i producentami, oferując ich produkty. Niejednokrotnie daję możliwość wybrania wzorów znanych i cenionych na świecie projektantów. W bezpośrednim kontakcie z moimi Klientami, który cenię sobie najbardziej, doradzam, który z nich może stać się perełką w ich wnętrzu. Są wśród nich zarówno znakomitej jakości dywany tkane z materiałów cenionych za swe naturalne właściwości, jak jedwab czy wełna, ale również takie, które tkane są z materiałów sztucznych. 


Funk by AsiaticRug

Daj się ponieść wyobraźni i zaprojektuj swój własny dywan

Tkanie metodą hand-tuftingu to nieskończone możliwości realizacji nawet najbardziej wyszukanych pomysłów. Masz pełną dowolność przy wyborze kształtu, koloru, rozmiaru i wysokości cięcia runa. Służę wsparciem i doświadczeniem na każdym etapie projektowania. Twój dywan zostanie potem wytkany ręcznie, z najlepszych gatunków owczej wełny, tencelu, wiskozy, czy jedwabiu. Tym zajmą się wyspecjalizowane, doświadczone firmy, które zawsze z pełnym zaangażowaniem pracują nad wysoką jakością efektu końcowego. Twój dywan może być wykonany w kilku technologiach, jedna z nich na pewno spełni Twoje oczekiwania. Prześlij mi swoją inspirację – zapytaj o możliwość wykonania Twojego wymarzonego dywanu. KONTAKT


Dla architektów

Jeśli jesteś architektem, możesz oddać w moje ręce część swojej pracy, z przyjemnością pomogę w doborze dywanów do wnętrza, które właśnie projektujesz i zrealizuję najbardziej wymagające dywanowe projekty. Prześlij mi projekt, wizualizację lub po prostu do mnie zadzwoń lub napisz. W przypadku, kiedy obsługujesz duże inwestycje, typu np. hotel, na podstawie plików dwg czy moodboardów, mogę zaproponować wzornicze rozwiązania.


Sama również projektuję dywanowe wzory, a ściślej rzecz ujmując ja je sobie po prostu wymyślam, wizualizuję lub imaginuję (jak kto woli 😉), a potem zapraszam do współpracy projektantów, grafików, którzy mnie swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają. Mając bowiem do dyspozycji tak ogromne możliwości, nie mogłam oprzeć się pokusie, by puścić wodze fantazji i zacząć po prostu tworzyć. Więc jeśli nie spodoba Ci się żadna z moich propozycji spośród dywanów gotowych, zaprojektuję i zrealizuję dywan tylko dla Ciebie i tylko wg Twoich wskazówek (pod warunkiem, że też będę miała coś do powiedzenia 😉). Inspiracja jest absolutnie wszędzie, zapewniam, a przychodzi najczęściej w niespodziewanym miejscu i momencie.